Начало Формации и състави

Актуално

Тринадесети международен фестивал на шлагерната и старата градска песен “Пей сърце”- Кюстендил, 2019

КЛАСИРАНЕ

 

Формации и състави
Танцова формация „Вдъхновени”
Вторник, 03 Януари 2017 16:44

Ръководител: Евгений Вучков

Репетиции се провеждат всеки вторник и петък
от 18:00 ч. до 19:30 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Детски танцов състав „Нова генерация”
Вторник, 03 Януари 2017 16:42

Ръководител: Евгений Вучков

Репетиции се провеждат всеки понеделник и четвъртък
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Детска фолклорна формация „Трепетлика”
Вторник, 03 Януари 2017 16:40

Ръководител: Слава Соколова

Репетиции се провеждат всеки понеделник
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Фолк-арт формация
Вторник, 03 Януари 2017 16:38

Ръководител: Адела Харалампиева

Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Китарен оркестър "Кюстендил"

    Ръководител: Иван Андонов

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и четвъртък
    от 19:00 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Вокална формация “Неразделни"

    Ръководител: Весела Петрова 

    Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
    от 18:30 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Фолклорна формация “Струмски полъх"

Ръководител: Слава Соколова

Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
от 17:30 ч. до 19:30 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 
Студио за модерни танци “Дебют”

    Ръководители:
    Лозен Йорданов (режисьор) и Димитрина Укалска (хореограф)
   
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.
    http://debute.hit.bg/  

Научете повече
 
Хор „Братство”

 

Ръководител: Росица Иванова

Репетиции се провеждат всеки вторник и петък 
от 18:00 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 
Група за стари градски песни “Пей сърце”

    Ръководител: Ани Стойнева

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и сряда 
    от 18:00 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Туристически хор "Осоговско ехо"

    Ръководител: Димитър Цветков

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и сряда 
    от 17:30 ч. до 19:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

 
Клуб по спортни танци

Ръководители: Петя Димитрова

Репетиции се провеждат:
вторник, четвъртък и събота от 17:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 


Намерете ни във

Фотогалерия

Конкурс "Биньо Иванов"

Илиева нива

На юг от Сердика, далеч от Плиска,
от кръв червена нощем Арда плаче.
Водите й жаловно се разплискат
по кости на тракийски пеленачета.

Оттекват писъци, разбити в камък,
и майчини молитви, в страх сковани.
Две шепи черна пръст затискат нямо
последна песен върху ятагана.

В повой е тука клетвата повита,
небе синее във очи разсечени.
Надеждата е стъпкана с копита,
спасението – още неизречено

Тук бъдното сега кълни в земята,
поена с капка мляко в суха гръд.
И само нощем плаче Арда свята
за невинните, останали без път.

Ивелина Раданова, гр. София
Специална награда