Начало Формации и състави

Актуално

 

 

Скъпи приятели,
Във връзка с усложнената обстановка и въвеждането на Извънредно положение в България ви уведомявам, че Двадесет и четвъртото издание на Международния конкурс за класическа китара - Кюстендил сe отлага за месец октомври 2020г.
ПОДРОБНОСТИ

Формации и състави
Танцова формация „Вдъхновени”
Вторник, 03 Януари 2017 16:44

Ръководител: Евгений Вучков

Репетиции се провеждат всеки вторник и петък
от 18:00 ч. до 19:30 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Детски танцов състав „Нова генерация”
Вторник, 03 Януари 2017 16:42

Ръководител: Евгений Вучков

Репетиции се провеждат всеки понеделник и четвъртък
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Детска фолклорна формация „Трепетлика”
Вторник, 03 Януари 2017 16:40

Ръководител: Слава Соколова

Репетиции се провеждат всеки понеделник
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Фолк-арт формация
Вторник, 03 Януари 2017 16:38

Ръководител: Адела Харалампиева

Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Китарен оркестър "Кюстендил"

    Ръководител: Иван Андонов

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и четвъртък
    от 19:00 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Вокална формация “Неразделни"

    Ръководител: Весела Петрова 

    Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
    от 18:30 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Фолклорна формация “Струмски полъх"

Ръководител: Слава Соколова

Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
от 17:30 ч. до 19:30 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 
Студио за модерни танци “Дебют”

    Ръководители:
    Лозен Йорданов (режисьор) и Димитрина Укалска (хореограф)
   
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.
    http://debute.hit.bg/  

Научете повече
 
Хор „Братство”

 

Ръководител: Росица Иванова

Репетиции се провеждат всеки вторник и петък 
от 18:00 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 
Група за стари градски песни “Пей сърце”

    Ръководител: Ани Стойнева

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и сряда 
    от 18:00 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Туристически хор "Осоговско ехо"

    Ръководител: Димитър Цветков

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и сряда 
    от 17:30 ч. до 19:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

 
Клуб по спортни танци

Ръководители: Петя Димитрова

Репетиции се провеждат:
вторник, четвъртък и събота от 17:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 


За кандидат-студенти

Намерете ни във

Фотогалерия

Конкурс "Биньо Иванов"

Памет

За всичко идва ред да плащаш ти,
защото всичко после се завръща:
тъй любовта, отблъсната преди,
след време ще потърсиш, ала късно.

И болката, узряла в нечий вик,   
край който равнодушно си отминал,
в един неподозиран още миг
в сърцето ти ще трепне след години.

Добрата дума, дето си спестил,
ще тегне в гърлото ти като камък.
Трева прегазена зад теб лежи.
Тя също има безпощадна памет.

Людмил Симеонов, гр. София
Специална награда